Najtańsza kamagra? W internetowych aptekach

Pięćdziesiąt, sto czy może dwieście złotych? Ceny środków na potencję, tabletek, żeli czy kapsułek pozostają nieznane dla osób, które się tym tematem nie interesują. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że w porównaniu ze stawkami sprzed dekady czy dwóch są dzisiaj znacząco tańsze. A to wszystko dzięki pojawieniu się na rynku alternatywy dla monopolu niebieskiej tabletki.

Poważny wstrząs na rynku

Przez ponad pięćdziesiąt lat praktycznie jedynym skutecznym preparatem medycznym na potencję u mężczyzn były niebieskie pastylki czyli znana wszystkim Viagra. Pojawienie się kamagry zupełnie zmieniło rynek środków na potencję, zwłaszcza że oba preparaty nie różniły się składem, ani działaniem, za to znaczącą różnicą były koszty ich zakupu. Po tym, jak w ogólnej sprzedaży pojawiła się kamagra cena tego preparatu od razu była kilka razy niższa od leków dostępnych wyłącznie na receptę. Nic więc dziwnego, że z marszu zyskała dziesiątki tysięcy sympatyków.

Ceny dzisiaj

kamagraObecnie koszt zakupu blistra z tabletkami kamagry jest różny w zależności od tego, gdzie się go kupuje. Średnie ceny u certyfikowanych sprzedawców kształtują się zwykle w granicach:

  • 4 tabletki – 40zł
  • 8 tabletek – 80zł
  • 20 tabletek – 170zł
  • 40 tabletek – 350zł
  • 100 tabletek – 500zł

Widać prostą sekwencję – im większe opanowanie, tym mniej trzeba zapłacić w przeliczeniu na jedną tabletkę.

Gdzie jest najtaniej?

Szukając ofert, które nie naruszą osobistego budżetu i nie puszczą potrzebujących pomocy mężczyzn w potrzebie, najlepiej skierować się do internetowych aptek prowadzących sprzedaż w sieci i najczęściej współpracujących bezpośrednio z producentami leków na potencję. Ta współpraca pozwala im oferować tabletki w najniższych, wyjątkowo atrakcyjnych cenach i udzielać korzystnych rabatów, o których nie ma mowy podczas transakcji w tradycyjnych aptekach. Warto również zainwestować w większe opakowania, ponieważ taki zakup jest jeszcze tańszy; kapsułki mają długi termin ważności, więc nawet duże opakowanie z blistrami na pewno się nie przeterminuje.


Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *