O Nas

Poznaj nas – czyli o autorkach bloga TerazUroda.pl

Cześć wszystkim! Jesteśmy zespołem TerazUroda.pl – trzema zapalonymi autorkami, a przy okazji koleżankami z liceum, które łączy wspólna pasja do wszystkiego, co związane z kobiecymi sprawami i urodą. Chcemy się z Wami bliżej zapoznać, dlatego przygotowałyśmy krótkie wprowadzenie o każdej z nas. Zapraszamy do lektury!

mariola-wojcik

Mariola

Mariola to ekspertka od relacji międzyludzkich i kobiecego rozwoju osobistego. Na blogu często porusza tematy związane z budowaniem pewności siebie, radzeniem sobie ze stresem czy konstruktywnym rozwojem w życiu osobistym i zawodowym. Mariola uważa, że każda kobieta może się rozwijać i osiągać swoje cele, a jej posty mają na celu inspirować czytelniczki do podejmowania wyzwań. Mariola jest również miłośniczką aktywnego stylu życia i uwielbia biegać.

kasia-jonkiel

Kasia

Kasia to nasza specjalistka od kosmetyków i pielęgnacji. Jej znajomość tajników kosmetyków naturalnych i profesjonalnych jest imponująca. Na blogu znajdziecie mnóstwo porad dotyczących pielęgnacji skóry, włosów i paznokci, a także recenzje kosmetyków, które warto wypróbować. Kasia nie boi się trudnych tematów, więc często porusza również sprawy zdrowia i dbania o ciało. W wolnym czasie Kasia oddaje się swojej pasji do jogi i medytacji.

julita-czerkawska

Julita

Julita to nasza ekspertka od stylizacji i modowych trendów. Zawsze śledzi najnowsze wydarzenia na światowych wybiegach i chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat stylu, który pomoże Ci wyglądać zawsze świeżo i modnie. Julita uwielbia eksperymentować z kolorami i fasonami, dlatego jej posty na blogu często zaskakują nowymi pomysłami. Prywatnie, Julita jest fanką podróży, a jej ulubionym miejscem na świecie jest Paryż.

Łączy nas wspólna pasja do pisania oraz pragnienie, aby każda z Was czuła się piękna, pewna siebie i szczęśliwa. Na naszym blogu TerazUroda.pl znajdziecie wiele ciekawych artykułów, porad i inspiracji z zakresu urody, mody, zdrowia i relacji międzyludzkich. Staramy się przy tym zachować autentyczność i szczerość, dzieląc się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Mamy nadzieję, że nasze wpisy będą dla Was wartościowe i inspirujące, a my będziemy mogły przyczynić się do Waszego rozwoju i samorealizacji. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do śledzenia naszego bloga!

Julita, Kasia i Mariola